Z Nowym Rokiem…

Zakończył się rok 2013. Z usług świadczonych przez nasz Dom skorzystało 170 osób. W pełni realizowano wszystkie zadania związane z zapewnieniem naszym mieszkańcom jak najlepszych warunków pobytu.

Wszyscy mieszkańcy, którzy chcieli i mogli uczestniczyć w imprezach kulturalno – oświatowych, nie mogli narzekać na brak ofert: od zajęć i imprez organizowanych na terenie Domu – czy to cyklicznie w ramach terapii zajęciowej, biblioteki czy zajęć komputerowych, poprzez imprezy okazjonalne i swiąteczne dla całej społeczności, do wyjazdów i wycieczek, między innymi aż do Kościana.

Ci którzy pozostali w Domu otoczeni byli fachową i profesjonalną opieką zespołu opiekuńczego (pielęgniarek, opiekunów, asystentów osób niepełnosprawnych i pokojowych) oraz wsparciem zespołu socjalno – terapeutycznego (pracowników socjalnych, rehabilitantów, terapeutów) i wszystkich pozostałych pracowników.

Udało się w roku 2013 uporządkować teren naszego DPS likwidując nieużytkowaną szklarnię i barak.

W rok 2014 wchodzimy z kolejnymi planami i zadaniami. Jak zwykle w okresie karnawałowym zapraszamy mieszkańców na tradycyjny bal, który odbędzie się 20 lutego 2014. Tegoroczny odbędzie się pod hasłem „Viva Las Vegas”. Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach poprzednich będzie równie wesoło i radośnie. I oby tak przez cały 2014 rok!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności.