REKREACYJNIE i ROZRYWKOWO :)

Wiosenne imprezy należą do najprzyjemniejszych w roku! Miło jest, wspólnie z Seniorami z innych DPS-ów, pobawić się na Majówkach i Czerwcówkach przy muzyce i poczęstunku.

* Przedstawiciele DPS Ugory mieli przyjemność odwiedzić DPS w Gnieźnie, DPS w Łężeczkach oraz ZDDP: Klub Starówka – Filia nr 4 na Przeglądzie Piosenki Polskiej – wykonali znane i lubiane piosenki oraz Klub Ogrody – Filia nr 2 na imprezie integracyjnej seniorów „Na deskach Brodway’u”. Na tę ostatnią Teatr z Kulturką przygotował specjalny program musicalowy „Z miłością przez życie”.

* Muzyczne i wyjątkowo piękne popołudnie czekało Mieszkańców także w Dzień Matki – w świetlicy DPS odbył się koncert Chóru Akademickiego „Coro da Camera” Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Nie zabrakło wzruszeń i ciepłych słów skierowanych do artystów.

* 4 czerwca Mieszkańcy DPS Ugory po raz kolejny uczestniczyli w Festiwalu Aktywnych Społeczności Lokalnych w Parku Wilsona – prezentowali swoje prace wykonane w ostatnim czasie podczas zajęć terapii zajęciowej.

* Dużym zainteresowaniem cieszył się także majowy wyjazd do EUROCAFE w Galerii MM na Koncert Operetkowy w wykonaniu solistów z Teatru Muzycznego i Teatru Wielkiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności.