Majówki pełne słońca, kwiatów i uśmiechu… :)

Jeśli maj, to i wyjazdowe Zabawy Majówkowe do innych DPS-ów. Godnie reprezentowaliśmy naszą placówkę w Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach – zdobywając I miejsce w konkursie układania kompozycji kwiatowych oraz w Domu Pomocy w Gnieźnie – otrzymując III nagrodę za przygotowany na tę okazję barwny bukiet florystyczny.

Dużym sukcesem był również występ naszego zespołu Ognisko Bis z programem „Od Szamotuł – do Mazowsza” na I Przeglądzie Piosenki Polskiej w Klubie Starówka. Ludowy charakter piosenek podkreślały stroje szamotulskie, w które ubrani byli wszyscy wykonawcy z naszego Domu.

30 maja Dom Pomocy Społecznej przy ul. Ugory wziął udział w Festiwalu Aktywnych Społeczności Lokalnych, który odbył się w ramach obchodów Dni Łazarza w Parku Wilsona. Mieszkańcy mieli okazję zaprezentować swoje prace twórcze wykonywane na zajęciach, m.in. namalowane obrazy, wazony zdobione techniką decoupage, broszki-kwiaty i inne. Seniorzy skorzystali także z wielu innych atrakcji i podziwiali występy sceniczne.

Dziękujemy Mieszkańcom za zaangażowanie we wszystkie przedsięwzięcia. Gratulujemy sukcesów, nagród i wyróżnień!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności.