Koniec karnawału i przedwiośnie

Przedwiośnie i początek Wielkiego Postu

 LUTY 2014 194 (2)Początek marca 2014 roku to koniec karnawału. Także w Domu Pomocy Społecznej przy ul Ugory w Poznaniu. Wielka zabawa karnawałowa w stylu „Viva Las Vegas” odbyła się w dniu 20.02.2014 r. Uczestniczyli w niej przedstawiciele kliku placówek pomocowych mi.n z domów pomocy społecznej w Gnieźnie, Wrześni, Lisówkach, Łężeczkach oraz poznańskich przy ul. Ugory oraz ul. Kanarskiego i ul. Zamenhofa, a także osoby ze środowiska skupione w „Uniwersytecie III Wieku”, klubie seniora „Nowa”, Dziennym Domu Pomocy Społecznej Nr 5 z os. Kosmonautów.

Muzycznie wieczór uświetnił zespół „Amuse” i „Elwis Presley (w którego wcielił się Maciej Kryszak). Obu wykonawcom serdecznie dziękujemy za występy na naszej imprezie.

Wspaniała zabawa trwała cały czwartkowy wieczór i pozostawiła uczestnikom niezapomniane wrażenia.

Czas karnawału minął, a wraz z nim zakończyła działalność Rada Seniorów i Osób Niepełnosprawnych przy dyrektorze DPS Ugory.

W związku z zakończeniem jej działalności dyrekcja na spotkaniu z członkami RSiON podziękowała im za działalność. Rada, do której zadań należało współtworzenie społeczności mieszkańców, wspieranie ich aktywności, zbieranie uwag i opinii, a także monitorowanie potrzeb mieszkańców, poprzez dyżury i spotkania ze wszystkimi zainteresowanymi i przekazywanie opinii i wniosków Dyrektorowi Domu, w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju samorządności mieszkańców.

W przeprowadzonych 10.02.2014 wyborach wyłoniona została Rada Mieszkańców.

Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć z imprezy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności.