Jeśli karnawał, to tylko z nami w DPS Ugory!

W lutym Seniorzy mieli wiele okazji, by wspólnie świętować i bawić się przy muzyce. Były walentynki w DPS Lisówki, karnawałowy pokaz kapeluszy w DPS Zamenhofa, kotylionowy Tłusty Czwartek w DPS Bukowska.
Jednak najważniejszym, wymagającym dużego zaangażowania Mieszkańców przy tworzenia dekoracji, najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem był doroczny, huczny bal karnawałowy w naszym Domu. Tym razem odbył się w „podkoziołkowe” popołudnie, 17 lutego 2015.
Zgodnie z tematem przewodnim – „Wiecznym Tangiem”, w całym Domu zapanował wyjątkowy, uroczysty nastrój. W pięknej scenerii sali, przy blasku świec i zapachu róż nie zabrakło charakterystycznych rytmów tanga i pokazu tanecznego pasjonatów tego stylu – „Poznańskich Tangeros”.
Był też konkursowy występ par reprezentujących zaproszone na bal Domy Pomocy Społecznej w Poznania przy ul Bukowskiej, Konarskiego i Zamenhofa oraz z Gniezna, Wrześni, Lisówek i Łężeczek oraz poznańskich Klubów Seniora: Nowa i Centrum. Zabawie, tańcom i śpiewom nie było końca…
Mieszkańcom, Pracownikom i wszystkim Sponsorom dziękujemy za swój wkład i pomoc
w przygotowaniu tego wielkiego dnia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności.