Dzień Babci i Dziadka

Okoliczne Przedszkola i Szkoły nie zapomniały również o naszym Domu i jego Mieszkańcach w „Dniu Babci i Dziadka”. Z tej okazji przybyły do nas z życzeniami, uśmiechami, prezentami oraz wspaniałymi przedstawieniami: Przedszkole „Swarzędzkie Pszczółki” ze Swarzędza, Chrześcijańska SP im. Króla Dawida z Poznania oraz Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego z Poznania.

Uczniowie z tej ostatniej szkoły pod kierunkiem swoich nauczycieli zorganizowali ponadto zabawę taneczną wraz z poczęstunkiem składającym się z własnoręcznych słodkich wypieków.
O życzeniach, miłych słowach, pomocy i wsparciu pamiętali również niezawodni Wolontariusze, którzy w każdym miesiącu odwiedzają Seniorów naszego Domu.

Natomiast dzięki wolontariuszom Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego z Poznania mogliśmy uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach manualnych zorganizowanych w naszym Domu, razem z dziećmi ze świetlicy socjoterapeutycznej „Kraina Nadziei” z Poznania. Dzięki wspólnej pracy, powstały kolorowe pudełka do przechowywania najróżniejszych „skarbów”.

Wszystkim, którzy w styczniu odwiedzili nasz Dom, wnieśli swoją radość i serce, ogromnie dziękujemy! 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności.